Pytanie: Czy Electro antiperspirant nie może mi zaszkodzić?

Odpowiedź: W żadnym wypadku! Używaj wyłącznie urządeń zasilanych bateriami, czytaj uważnie instrukcję i nie musisz się niczego bać. Prąd w urządzeniu jest tak mały, że nie może się nic zdarzyć. Urządzenia są projektowane biorąc pod uwagę maksymalne bezpieczeństwo, przetestowane klinicznie i zatwierdzone przez urzędy jako pełnowartościowy przyrząd medyczny. Electro Antiperspirant może Ci tylko pomóc.


Pytanie: Czym jest gwarancja satysfakcjii?

Odpowiedź: Gwarancja satysfakcji przez 50 dni jest tutaj, ponieważ maksymalnie ufamy naszemu urządzeniu i chcemy, żebyś mógł urządzenie wypróbować i sprawdzić, że naprawdę jest ono fukcyjne i rozwiązało Twoje problemy z nadmierną potliwością. Jeżeli by się tak nie stało, po prostu odeślij nam urządzenie na adres podany w instrukcji a my oddamy Ci Twoje pieniądze.


Pytanie: Używam urządzenia do jonoforezy już przez tydzień, ale ręce i nogi mam stale spocone, znaczy to, że urządzenie nie działa?

Odpowiedź: Nie musisz się obawiać, jonoforeza działa prawie na każdego. Mnóstwo osób zaraz po pierwszej procedurze dziwi się, że jonoforeza na nich nie działa, jednak to nieprawda. Podczas leczenia trzeba trzymać się instrukcji i dawkowania procedur leczniczych, najpierw pozornie nic się nie dzieje, jednak leczenie skutkuje. Z biegiem czasu (w przeciągu 1-3 tygodni) pocenie zniknie, nawet nie będziesz wiedział jak.


Pytanie: Czy jest leczenie nadmiernej potliwości za pomocą jonoforezy bolesne?

Odpowiedź: Nie jest. Trzeba jednak wybrać odpowiednie urządzenie. Na przykład podczas wytwarzania urządzenia Electro Antiperspirant były badane różne frekwencje prądu elektrycznego właśnie pod względem jak najlepszego znoszenia jego oddziaływania przez organizm ludzki. W najgorszym wypadku poczujesz lekki dreszcz.


Pytanie: Jak często muszę stosować jonoforezę?

Odpowiedź: Pierwszy jeden do trzechi tygodni regularnie według dołączonej instrukcji. Później jest faza podtrzymywania a urządzenie stosuje się na chore miejsce tylko raz na 14-40 dni według typu pacjenta i tylko w wypadku, kiedy pocenie powraca.


Pytanie: Jestem już po trzeciej procedurze, jednak ręce pocą mi się prawie jeszcze więcej niż przedtem, czy jest to normalne?

Odpowiedź: Kontynuuj leczenie a Twoje ręce będą suche. To zjawisko użytkownicy obserwują mniej więcej w 20% wypadków. Przedtem, niż Twoje dłonie przestaną się pocić, czasami dojdzie do krótkotrwałego podwyższenia potliwości. To zjawisko oznacza, że w krótce osiągniesz swój cel. Kontynuuj leczenie według instrukcji.


Pytanie: Jaka jest różnica cenowa pomiędzy toksyną botulinową jonoforezą?

Odpowiedź: Aplikacja toksyny botulinowej kosztuje w zależności od wielkości miejsca aplikacji minimalnie 2.000,- Zł (za obie ręce), w wypadku stóp 3.000,- Zł i pach 2.000,- Zł za jedną aplikację. Po 3-4 miesiącach trzeba procedurę powtarzać za tą samą cenę. Musisz odwiedzać klinikę a jeżeli toksyna botulinowa nie będzie działać, nikt Ci nie odda pieniędzy. Urządzenie do jonoforezy kupujesz raz (za cenę nieprzekraczającą 2.000,- Zł ) i będziesz go używał za cenę doładowania baterii AA nieustannie. To znaczy, że za 1 tymczasową aplikację toksyny botulinowej na dłonie możesz sobie kupić jonoforezę, którą możesz stosować nieustannie przez mnóstwo lat. A na dodatek z gwarancją zwrotu pieniędzy.


Pytanie: Nie będzie przeszkadzało, że przestanę się pocić? Czy nie będzie to negatywne dla mojego zdrowia?

Odpowiedź: Pocenie jako takie pomaga ochładzać ciało przy nadmiernym obciążeniu. Ty jednak przestaniesz się pocić tylko na miejscach, na które będziesz oddziaływał przez jonoforezę, tzn. dłonie, stopy i pachy. Pozostałe części ciała zapewnią termoregulację i odprowadzanie substancji szkodliwych tak, jak dotąd, czyli nie trzeba się bać żadnych negatywnych skutków na organizm.