Jontoforeza i pocenie się

Jontoforeza i pocenie się

Do usunięcia pocenia za pomocą jontoforezy trzeba użyć specjalnego urządzenia Electro Antiperspirant, za pomocą którego jest aplikowany słaby prąd elektryczny na potliwe miejsca. Dzięki jontoforezie można bez problemów pozbyć się spoconych i zimnych dłoni, stóp i pach. Urządzenie pomaga także eliminować zapach nóg połączony z ich nadmiernym poceniem się.


Jak Electro Antiperspirant działa w temperaturze 100°C w saunie?


Potliwe miejsca zanurzy się w zwykłej wodzie z kranu i za pomocą elektrod jest do wody wprowadzony bardzo słaby prąd elektryczny o odpowiedniej częstotliwości. Aplikacja przebiega zawsze na jednej parze kończyn lub pach i trwa maksymalnie 12-24 minut.


Okres, przez który jest urządzenie do jontoforezy używane regularnie, to 1 do 3 tygodni, później nadmierna potliwość znika skokowo. Następuje faza utrzymania, kiedy jontoforeza jest stosowana tylko raz za jakiś czas, raz na 14-40 dni, w wypadku, że pocenie się powoli wraca.


Polecane urządzenie do jontoforezy

Urządzenie Electro Antiperspirant należy do czołówki technologicznej i do najbardziej skutecznych urządzeń dostępnych na rynku, przeznaczonych do wykonywania jontoforezy. Jego dużą skuteczność i szybkie wyniki doceniają użytkownicy na całym świecie. Electro Antiperspirant jest zasilany ze zwykłych baterii AA, można również użyć baterii, które można doładować, i zmniejszyć w ten sposób koszty połączone z leczeniem pocenia się do absolutnego minimum. Użycie baterii AA zwiększa bezpieczeństwo, tak samo jak certyfikowany system produkcji i zatwierdzenie produktu jako skutecznego przyrządu medycznego.


Electro Antiperspirantu można użyć do wszystkich typów pocenia się i można go zastosować na obszar dłoni, stóp i pach. Na produkt jest udzielana pięćdziesięciodniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. To znaczy, że jeżeli urządzenie nie rozwiąże Twoich problemów, zwrócimy Ci twe pieniądze.


Electro Antiperspirant to certyfikowany przyrząd medyczny i jako taki pełni najbardziej rygorystyczne kryteria jakości i bezpieczeństwa, które dotyczą podobnych produktów.


Więcej informacji o urządzeniu Electro Antiperspirant